Zlecenie archiwizacji dokumentów specjalistom to oszczędność czasu, pieniędzy i przestrzeni biurowej. Już nie musisz martwić się o każdą pojedynczą kartkę papieru, która może zaginąć w Twojej firmie - DataBank zadba o bezpieczeństwo, porządek i dostępność dokumentów.

Tworzenie, przechowywanie i niszczenie dokumentacji jest uregulowane przepisami prawa. DataBank dokona klasyfikacji i kwalifikacji Twojej dokumentacji zgodnie z wymogami ustawy. Posiadamy uprawnienia do przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej na podstawie wpisu do rejestru przechowawców akt osobowych i płacowych Urzędów Marszałkowskich w Polsce - profesjonalnie zaopiekujemy się Twoją dokumentacją kadrowo-płacową.

Archiwizacja dokumentów przez pracowników DataBank
Dokumenty transportowane do archiwizacji w DataBank

Archiwizacja dokumentów

Oferujemy kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania w zakresie archiwizacji i przechowywania dokumentów, spełniające wszystkie potrzeby archiwalne w Państwa firmie. Databank oferuje szeroki zakres usług archiwizacyjnych, od audytu i szkolenia, poprzez skanowanie, digitalizację dokumentów aż po profesjonalne zarządzanie i archiwizację Państwa dokumentów fizycznych i cyfrowych.

Archiwizacja dokumentów polega na zebraniu, sklasyfikowaniu i przechowywaniu dokumentów, w bezpieczny sposób, co wymaga pomocy specjalistycznego oprogramowania archiwizacyjnego w celu zarządzania dużą ilością dokumentów generowanych przez firmy każdego roku.

Przechowywanie dokumentów

DataBank zapewnia bezpieczne rozwiązania w zakresie przechowywania dokumentów, umożliwiając jednocześnie szybki dostęp do dokumentów w formie cyfrowej oraz fizyczny dostęp do dokumentów.

Poprzez outsourcing w zakresie przechowywania i archiwizacji dokumentów, nasi klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności, a także zaoszczędzić czas i pieniądze na zarządzanie swoimi dokumentami.

Archiwizacja dokumentów w DataBank baner informacyjny

Nasza oferta w zakresie przechowywania i archiwizacji dokumentów obejmuje:

Usługi w zakresie przechowywania i archiwizacji dokumentów świadczymy w takich miastach jak:

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań