Wydajne przechowywanie danych w elektronicznym archiwum dokumentów zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w przestrzeni biurowej, a jednocześnie nie ogranicza dostępności potrzebnych materiałów. DataBank dba o Twój dostęp do dokumentacji firmowej, kiedy tylko tego potrzebujesz. Naszym rozwiązaniem jest elektroniczne archiwum oparte o autorskie oprogramowanie.

W obecnych czasach ciężko jest wyobrazić sobie pracę bez narzędzi, które automatyzują i przyspieszają codziennie wykonywane czynności z pomocą przychodzi elektroniczne archiwum dokumentów od DataBank.

Elektroniczne archiwum dokumentów od DataBanka umożliwia przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie wszystkimi dokumentami biznesowymi w jednym archiwum.

Elektroniczne archiwum dokumentów od DataBank
Archiwum dokumentów

Łatwa i bezpieczna obsługa danych w archiwum

Zebranie wszystkich dokumentów w jednym elektronicznym archiwum ułatwia zachowanie kontroli nad dostępem i usuwaniem danych. Korzystanie z funkcji kontroli dostępu i usuwania danych może pomóc Twojej firmie działać zgodnie z przepisami prawa i zasadami obowiązującymi w firmie.

Elektroniczne archiwum dokumentów to oszczędność czasu i pieniędzy

Rozwiązania DataBank pozwolą oszczędzić Twojej firmie na kosztownym utrzymaniu i administracji wielu wewnętrznych archiwów.

Oszczędzasz również czas na przechowywanie i wyszukiwanie dokumentów, ponieważ archiwizacja odbywa się w jednym miejscu, ze wspólnymi zasadami dotyczącymi metadanych. W ten sposób masz pełną kontrolę nad np. umowami i możesz uniknąć utraty ważnych dokumentów firmowych.

W świecie, w którym przenieśliśmy się prawie w pełni do wirtualnej rzeczywistości, wdrożenie elektronicznego archiwum dokumentów wydaje się być wymogiem koniecznym dla sprawnej pracy każdej nowoczesnej firmy. Zalety elektronicznego archiwum dokumentów to głównie bezpieczne przechowywanie informacji, szybkie dotarcia do potrzebnych danych, możliwość ich odnalezienia z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Te atutu pozwalają zrozumieć, dlaczego tak wiele firm decyduje się na posiadanie elektronicznego archiwum dokumentów.