Wydajne przechowywanie informacji bezpośrednio wpływa na efektywność działania Twojej firmy. Korzystanie jedynie z dokumentacji w formie papierowej na pewno nie ułatwia prowadzenia biznesu. Jej transport trwa dłużej, a same dokumenty łatwo uszkodzić.

Dzięki wygodnym rozwiązaniom, takim jak cyfrowa baza dokumentacji, możesz zadbać o bezpieczeństwo materiałów, przyspieszyć obieg informacji, a tym samym usprawnić pracę firmy i zoptymalizować koszty przechowywania dokumentacji. Dowiedz się więcej lub napisz do nas już teraz, a doradzimy Ci rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia firmy DataBank w zakresie skanowania i digitalizacji dokumentów pomagamy znaleźć potrzebne informacje wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Możemy pomóc w ustaleniu priorytetów i osiągnięciu celów poprzez serię programów konwersji plików wstecznych.

Możesz zlecić przekierowanie przychodzącej poczty fizycznej do naszych bezpiecznych centrów przechowywania danych, a nasz zespół ekspertów odbierze, otworzy i zeskanuje Twoją pocztę.

Skanowanie dokumentów i digitalizacja dokumentów w DataBank

Skanowanie dokumentów

Skanowanie dokumentów i digitalizacja zostanie wykonane przez dostawcę, któremu już ufasz w kwestii dokumentów papierowych i który może pomóc Ci w zarządzaniu całym cyklem życia informacji zarówno fizycznych, jak i cyfrowych. Będziesz mógł uzyskać centralny dostęp do swoich informacji, zwolnić cenną przestrzeń roboczą i ułatwić obsługę informacji i ich wykorzystanie pracownikom swojej firmy, co znacznie poprawi wydajność pracy i pozwoli zredukować zbędne koszty związane ze stratom czasu na przeszukiwanie papierowych dokumentów.

Digitalizacja dokumentów, korzyści:

Więcej wolnego miejsca – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia zespołu DataBank i przenieś swoje papierowe archiwum do cyfrowego świata i zyskaj dodatkową przestrzeń dla swojego biznesu.

Ochrona i bezpieczeństwo informacji – Twoje cyfrowe dane będą szyfrowane zarówno podczas przechowywania na serwerze jak i w trakcie ich przesyłania. Dzięki uprawnieniom dostęp do cyfrowych dokumentów będą mieli tylko pracownicy z określonym poziomem dostępu.

Szybkie wyszukiwanie – Dzięki technologii OCR (rozpoznawanie tekstu) można szybko i skutecznie przeszukiwać zawartość zdigitalizowanych dokumentów.